سانترال


محصولات ارتباطی پاناسونیک خصوصاً گوشی های تلفن رومیزی، بی سیم و گوشی های مختلف و دستگاه های سانترال پاناسونیک در دنیا، امروزه جزو پر فروش ترین و با کیفیت ترین محصول در بین رقبا و کمپانی های دیگر، مورد علاقه و توجه و استقبال قرار گرفته و همین موضوع باعث گردیده بسیاری از شرکت ها و ارگان های کوچک و بزرگ دولتی و خصوصی در کشورمان از این برند بین المللی جهت استفاده و کاربری استقبال نمایند. در شرکت ها و مراکز تجاری معمولا چندین خط تلفن وجود دارد و همین موضوع، مدیریت این خط ها را مشکل می نماید. بنابراین بجای اینکه برای مدیریت این خطوط از تلفن های متعددی استفاده شود، امروزه از تلفن سانترال برای مدیریت خطوط استفاده می شود. تلفن سانترال پاناسونیک یکی از بهترین مدل های تلفن سانترال موجود در بازار است که ویژگی های منحصر بفرد آن باعث شده است تا به یکی از پر فروش تلفن های موجود در بازار تبدیل شود.

دستگاه سانترال چیست؟

شاید شما نیز با دستگاه سانترال آشنایی نداشته باشید و برای شما جالب باشد که بدانید دستگاه سانترال چیست و چگونه کار می کند. حتما شما نیز با شرکت هایی تماس گرفته اید که داخلی دارند و با گرفتن داخلی به قسمت مورد نظر وصل می شوید. این کار در واقع توسط دستگاه سانترال انجام می شود. دستگاه سانترال دستگاهی است که مجموعه ای از خطوط تلفن را  گردآوری نموده و سیستم یک تلفن داخلی را بوجود می آورد. بنابراین دستگاه سانترال به شما کمک می کند به جای داشتن دستگاه های تلفن متعدد بر روی میز، فقط یک دستگاه تلفن را بر روی میز خود داشته باشید و با آن همه ی خطوط خود را کنترل و مدیریت نمایید. همچنین با استفاده از دستگاه سانترال به راحتی خطوط داخلی با هم ارتباط دارند که اینکار بدون صرف هزینه و وقت می باشد. بدون استفاده از دستگاه سانترال، کار شرکت ها بسیار کندتر انجام شده و سخت تر است.

دستگاه سانترال پاناسونیک

اگر شما برای خرید دستگاه سانترال و تلفن سانترال به بازار مراجعه کنید، با انواع برندهای مختلف روبرو شده و همین مسئله باعث سردرگمی شما به هنگام خرید خواهد شد. در واقع کیفیت دستگاه سانترال به برند آن و سیستم نرم افزاری و سخت افزاری آن بسیار وابسته است. دستگاه های سانترال پاناسونیک که در انواع مدل ها تولید شده است برای رفع نیازهای یک شرکت کوچک تا بزرگ بسیار مناسب است. دستگاه های سانترال پاناسونیک دارای سیستم بسیار پیشرفته ای هستند و نسبت به سایر دستگاه های سانترال موجود در بازار، قابلیت ارتقای بالاتر و امکانات کامل و جامعی نیز دارند. این امکانات منحصر بفرد و پیشرفته باعث محبوبیت دستگاه های سانترال پاناسونیک در بازار شده است. دستگاه سانترال پاناسونیک باعث کاهش هزینه های تلفن شده و از سوی دیگر ویژگی caller id در این نوع از تلفن ها باعث افزایش کارایی هر چه بهتر تلفن های سانترال پاناسونیک می شود. خروجی صدا و پردازش صدا نیز در این مدل از  تلفن ها بسیار عالی و با قدرت است. علاوه بر نمایش شماره و مشخصات تماس گیرنده، دستگاه های سانترال پاناسونیک این امکان را به تماس گیرندگان می دهند تا با داخلی مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس بگیرند. همچنین شما می توانید یک پیغام صوتی را روی دستگاه سانترال ذخیزه کنید و به هنگام تماس مخاطبان این پیغام صوتی پخش شود. یکی از ویژگی های منحصر بفرد دستگاه های سانترال پناسونیک در کنار سایر ویژگی های آن این است که شما می توانید تماس های یک خط را محدود کنید. مثلا می توانید دستگاه را طوری برنامه ریزی کنید که برخی از خطوط امکان تماس با بیرون از شرکت را نداشته باشند و این امر در کاهش هزینه ها بسیار موثر است.

انواع دستگاه های سانترال پاناسونیک

دستگاه های سانترال پاناسونیک به دستگاه های کم ظرفیت و پر ظرفیت تقسیم می شوند. دستگاه های کم ظرفیت تعداد خطوط تلفن داخلی و خارجی کمتری را پشتیبانی کرده و از سوی دیگر دستگاه های با ظرفیت بالا تعداد خطوط بیشتری را پشتیبانی می کنند. مثلا سانترال مدل KXTES824 دارای 3 خط شهری و تعداد 8 خط داخلی است و می توان آن را به 8 خط شهری و 24 خط داخلی ارتقا داد. بنابراین به هنگام خرید سانترال های پاناسونیک شما باید با توجه به نیاز خود یکی از مدل ها را انتخاب نمایید.

برخی از مدل های تلفن های پاناسونیک قابلیت برنامه ریزی را نیز دارند و شما می توانید به صورت پیشرفته این دستگاه ها را کنترل نمایید. بطور مثال تلفن پاناسونیک سانترال TDA100D دارای پورت USB است که شما می توانید به راحتی از طریق آن برای تلفن به صورت نرم افزاری برنامه ریزی نمایید.

انواع گوشی های سانترال پاناسونیک

گوشی های تلفن آنالوگ: این مدل از گوشی های سانترال شرکت پاناسونیک ساده بوده و قیمتی ارزان دارند و برای استفاده کارمندان یک مجموعه گزینه ای بسیار مناسب هستند. S500، S580 و S880 از مدل های تلفن آنالوگ سانترال شرکت پاناسونیک می باشند.
گوشی های تلفن هایبرد: این مدل از گوشی های سانترال شرکت پاناسونیک علاوه بر قابلیت های تلفن های ساده دارای ویژگی هایی همچون شماره گیری سریع و مشاهده ی وضعیت تماس های داخلی می باشد و دارای کلیدهایی برای برنامه ریزی می باشد. گوشی مدل 7730 یکی از مدل های گوشی های هایبرد است که امکان مکالمه ی همزمان دو الی 5 نفره را به شما می دهد.
گوشی های تلفن دیجیتال: گوشی های تلفن دیجیتال سانترال پاناسونیک دارای پورت های دیجیتالی می باشند که به امکان اضافه نمودن و وصل کردن تلفن های دیجیتال را به تلفن سانترال می دهند. گوشی های مدل 7665 نمونه ای از تلفن های دیجیتال هستند که دارای کیفیت صدای بسیار خوبی هستند.

تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت

تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  اولین سوالی می باشد که افراد در هنگام خرید سانترال مورد نظر خود از فروشنده های مختلف سوال می کنند. در خصوص تفاوت سانترال های پرظرفیت و کم ظرفیت  می توان گفت که سانترال های پرظرفیت برای کسب و کارهای بزرگتر و سانترال های کم ظرفیت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کارایی لازم را دارند.

 

دستگاه های سانترال پاناسونیک تهران

 

معرفی سانترال های پرظرفیت

آیا شما نیز به دنبال تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت هستید؟ آیا می دانید که هر کدام از سانترال ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت به دست بیاورید.

سانترال یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین وسیله الکترونیکی در بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و اداره ها می باشد چرا که تمام خطوط تلفن مربوط به این موسسات را می توان به کمک سانترال وصل نمود و با انجام تنظیمات لازم، شماره گیری های مشتریان را آسانتر کرد. این دستگاه می تواند با جمع آوردی و گرد هم آوردن مجموعه ای خطوط تلفن یک سیستم بسیار منظم برای تلفن های داخلی را شکل دهد؛ اما سوال این است که تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت در چیست؟ با این سوال می توان متوجه شد که دو نوع سانترال وجود دارد که برخی از آنها پر ظرفیت و برخی دیگر نیز کم ظرفیت هستند. برای روشن شدن تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت می توان به معرفی جداگانه سانترال های پرداخته و در آخر نتیجه گیری مناسبی در مورد تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت داشته باشیم. سانترال های پرظرفیت با داشتن انعطاف پذیری بسیار بالا، سهولت در برقراری ارتباط و برنامه ریزی آسان از بهترین نوع سانترال ها به شمار می آید که در بخش های بعدی سعی بر معرفی برخی از سانترال های پرظرفیت را داریم.

- سانترال پرظرفیت KX-TDA100D:

تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت
سانترال پرظرفیت KX-TDA100D یکی از بهترین و پرفروش ترین مدل های سانترال های پرظرفیت به شمار می آید که برای روشن شدن تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  می توان به معرفی این مدل از سانترال پرداخت. این مدل از سانترال در سال 2013 وارد بازار شده است و با داشتن ویژگی های بسیار متعجب آور خود توانسته است توجه بسیاری از مشتریان را به سوی خود جذب کند. از ویژگی های بی نظیر این مدل از سانترال پر ظرفیت می توان به نصب راحت، سازگاری کامل با آی پی، شبکه سازی چند مکانی و کاهش هزینه های مکالمه اشاره کرد.- سانترال پرظرفیت KX-TDA600:

تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت
از دیگر سانترال های پرظرفیت می توان به سانترال پرظرفیت KX-TDA600 اشاره کرد که این مدل از سانترال ها بیشترین کاربرد را در هتل ها، بیمارستان ها، مراکز دولتی و وزارت خانه ها دارد که با داشتن ظرفیت باورنکردنی خود توانسته است رضایت مصرف کنندگان را به سوی خود جلب کند. از مهمترین ویژگی های این مدل از سانترال می توان به پخش تماس های ورودی، تلفن گویا، محدودیت تماس با خطوط شهری و ثبت مکالمات اشاره کرد.

معرفی سانترال های کم ظرفیت

در بخش های قبلی برای روشن شدن تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  به معرفی سانترال های پرظرفیت و برخی از مدل های آن پرداختیم که در این قسمت از مقاله نیز می خواهیم در مورد سانترال های کم ظرفیت توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. سانترال های کم ظرفیت سانترال هایی می باشند که توسط کسب و کارهای کوچکتر مورد استفاده واقع شده و به گونه طراحی شده اند که می توانند تمام نیازهای یک شرکت کوچک و متوسط را پوشش دهند. ظرفیت این دسته از سانترال ها در حدود 24 خط داخلی و 8 خط خارجی می باشد و با داشتن قیمت های بسیا مناسب و انواع مدل های گوناگون خود توانسته اند از فروش بسیار خوبی نیز بهره مند شوند. اگر شما نیز قصد خرید سانترال برای کسب و کار خود را دارید می توانید با در نظر گرفتن ظرفیت مورد نظر خود یکی از بهترین مدل های سانترال کم ظرفیت را تهیه و خریداری کنید.

- سانترال کم ظرفیت KX-TES824
سانترال های کم ظرفیت نیز مانند سانترال های پرظرفیت از مدل ها و انواع بسیار متنوعی برخوردار می باشد به طوری که شما می توانید تنوع بالایی از این محصول را در ویترین فروشگاه ها مشاهده کنید یکی از بهترین این سانترال های، سانترال کم ظرفیت KX-TES824 می باشد که با داشتن کارایی بسیار بالا و قیمت های مناسب خود توانسته است توجه و رضایت مصرف کنندگان را به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که سانترال های کم ظرفیت به دلیل پایین بودن ظرفیت آنها در کشورهای اروپایی به شکل قابل توجهی مورد استفاده قرار نمی گیرد و شما می توانید بیشترین مصرف این دستگاه را در کشورهای آسیایی به خصوص در خاورمیانه مشاهده کنید چرا که در این منطقه تعداد کسب و کارهای کوچک و متوسط بسیار بیشتر از کسب و کارهای بزرگ می باشد و نیاز به سانترال های کم ظرفیت نیز بیشتر احساس می شود.

- تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت
تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  یکی از مهمترین سوالاتی می باشد که در وهله ی اول به ذهن خریداران خطور می کند و می خواهند اطلاعات لازم را در خصوص تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  به دست بیاورند. توجه داشته باشید که هر کدام از این سانترال ها با داشتن ویژگی های مختص به خود مورد نیاز در یک کسب و کار می باشد. از مهمترین ویژگی های و تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- سانترال های پرظرفیت: داشتن قیمت های بسیار بالا د مقایسه با سانترال های کم ظرفیت – داشتن خطوط بسیار بالا- انعطاف پذیری بسیار بالا – مناسب برای کسب و کارهای بزرگ تر

- سانترال های کم ظرفیت: داشتن خطوط تلفن کمتر در مقایسه با سانترال های پرظرفیت- پایین بودن آنها- مناسب برای کسب و کارهای کوچکتر


image

سانترال KX-TEM824

۳۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

سانترال پاناسونیک KX_TDA100DBAP

۶۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

سانترال پاناسونیک KX-NS500

۴۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

باکس سانترال NS1000

۱۲۰,۵۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

کابین سانترال مدل KX – TDE 620

۹۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

باکس سانترال پاناسونیک KX– TDE100

برای دریافت قیمت با فروش تماس حاصل فرمایید.
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

کارت سانترال

برای دریافت قیمت با فروش تماس حاصل فرمایید.
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

باطری بکاپ سانترال پاناسونیک

۴,۲۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE600

۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

سانترال پاناسونیک KX-TES824

۱۷,۸۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

باکس موزیک جانبی سانترال

۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

هدست مدل A400

۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

دستگاه ضبط و پرینت مکالمات

۱۶,۵۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

آنتن دکت مدل KX_TDA0156

برای دریافت قیمت با فروش تماس حاصل فرمایید.
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

باطری سانترال های پر ظرفیت

۱۲,۲۰۰,۰۰۰ ریال
جزئيات

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد