KX-TEM824  مرکز تلفن سانترال پاناسونیک

شرکت های بزرگ و کوچک از دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TEM824 استفاده می کنند. به وسیله این دستگاه هزینه های لازم برای سیستم های تلفنی کمتر شده و امکان ارتقا آسان وجود خواهد داشت. با کمک این دستگاه نمایش مشخصات تماس گیرنده موجب می شود که سیستم ها کارایی بیشتری پیدا کرده و در محیط های کار سیستم پردازش صدا سبب افزایش بهره وری می شود. این دستگاه از جمله دستگاه های هایبرید به شمار می آید و از جمله سانترال های کم ظرفیت به شمار می آید.

ویژگی های دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TEM824

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TEM824 دارای ویژگی های زیر می باشد:

_ 12 ماه گارانتی ایده آل

_ قابلیت ارتقا تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی

_ پشتیبانی از 6 خط شهری و 16 خط داخلی

_ قابلیت اتصال به باتری پشتیبان و موزیک جانبی

_ دارای اپراتور گویا به صورت پیش فرض

_ ضمانت اصل بودن کالا

_ تحویل به سراسر ایران

قابلیت های این دستگاه

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TEM824 از نظر فیزیکی به سانترال های قدیمی پاناسونیک شباهت دارد و دارای رنگ سفید می باشد. در قسمت زیرین آن پورت های ورودی که مربوط به خط شهری هستند و پورت خروجی داخلی ها جای دارند و این دستگاه را معمولا روی دیوار نصب می کنند.کارت های کالرآیدی می توانند از سه خط شهری پشتیبانی کنند.

از جمله قابلیت هایی که دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TEM824 دارد، کانال دیزا است. این قابلیت که به آن اپراتور گویا نیز می گویند، زمانی که مشتریان تماس برقرار می کنند، به معرفی داخلی های مختلف برای تماس گیرندگان می پردازد. اگر به کانال های بیشتری نیاز داشتید از طریق اضافه کردن کارت مدل KX-TE82491 می توانید این کار را انجام دهید.

این مرکز تلفن دارای قابلیت درب باز کن نیز می باشد و قادر است که از کارت دورفون نیز پشتیبانی کند. به وسیله نصب کارت مدل KX-TE82461 می توان درب را باز کرده و به مشتریان حضوری پاسخ داد. از دیگر قابلیت هایی که سانترال پاناسونیک مدل KX-TEM824 دارد، راه اندازی موزیک پشت خط می باشد. از طریق باکس هایی موزیک جانبی که دارد، راه اندازی موزیک پشت خط اتفاق می افتد. از طریق این قابلیت امکان پخش صدای دلخواه برای زمان هایی که مشتری در انتظار باشد، فراهم می شود.

پر فروش ترین دستگاه حال حاضر در ایران

این دستگاه در حال حاضر دارای 3 خط ورودی شهری و 8 پورت خط داخلی هایبرید می باشد.
قابلیت ارتقاء تا 8 خط شهری و 24 پورت خط داخلی می باشد. 
امکان در برقراری مکالمه و همچنین ایجاد محرومیت تماس برای کارمندان از قبیل صفر بند موبایل،شهرستان و یا حتی ایجاد تایمر بر روی داخلی کارمندان. 
مدیریت تماس، شماره گیری آسان و سریع،دریافت تماس ها امکان استفاده از اپراتور گویا برای معرفی خدمات و بخش های مختلف قابلیت نصب کارت ID  برای دیدن شماره های خط شهری خروجی صدای بلندگو برای پیجینگ، قابلیت نصب در باز کن (کارت دورفون)، قابلیت اتصال باکس موزیک پشت خط قابلیت نصب باطری بک آپ و پرینت مکالمات، قابلیت اتصال به مودم و فکس
رنگ سفید، ابعاد(سانتی متر) 37w*28H*10D
وزن (کیلوگرم)3/5
قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید 16 عدد
قابلیت استفاده از گوشی بی سیم

با گذشت حدود ۱۸سال از تولید این مرکز تلفن همچنان این مرکز بدلیل به صرفه بودن ‌جزء پرفروش ترین دستگاه سانترال در کل خاورمیانه می باشد. این محصول تنها در رنگ سفید تولید می شود و همچنان برند بازار کشورمان ایران و خاورمیانه می باشد. یکی از بزرگترین مزیت های این مرکز سازگار بودن آن با تمامی تلفن های رومیزی آنالوگ و تلفن های بی سیم می باشد که کارکردن با این مرکز تلفن را برای کاربران آسان نموده است. KX-TEM824  مرکز تلفن سانترال پاناسونیک از سال ۱۹۹۸تا کنون هر سال پرفروش ترین مرکز پاناسونیک در دنیا بوده است و به همین دلیل تولید آن تاکنون ادامه داشته و مورد استفاده تمامی کاربران در سرتاسر دنیا قرار گرفته است.
لازم به ذکر است تمامی قطعات و حتی بدنه این سانترال متعلق و ساخت کشور ژاپن می باشد و مونتاژ کشور ویتنام می باشد و دارای قابلیت استفاده از خطوط شرکت توسط مدیران از طریق اپراتور گویا خارج از شرکت در هر زمان و مکان درصورتی که اپراتورگویا (دیزا) مرکز تلفن فعال باشد.

از آنجا که این مرکز دارای خصوصیات و گزینه های متنوع می باشد شرکت پاناسونیک با باز گذاشتن دست مشتریان، برای انتخاب نیازهای خود با گذاشتن کارت های مختلف، قیمت این مرکز را به حداقل و پایین ترین قیمت نسبت به مراکز دیگر رسانده است. چرا که با اضافه نمودن دو کارت ارتقاء 3/8 و 2/8 و سه عدد کارت آیدی و کارت اپراتور گویای اضافه و کارت دورفون قیمت این مرکز برای کاربران بسیار گران خواهد بود بنابراین شرکت پاناسونیک این دستگاه را با نام تجاریTEM824 که در واقع دارای ظرفیت 3 به 8 یعنی قابل ارتقاء به 8/24 و قابل افزایش می باشد را به بازار عرضه کرده است.

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر
user
شوشتری ۲۳ آذر ۱۳۹۷
سلام تفاوت این تلفن با نسل قدی kx_ ta۳۰۸ در چیست . لطفا قیمت این دستگاه را نیز ارسال فرمایید
پاناسونیک تهران ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
سلام دستگاه سری قدیم نیاز به کارت دیزا داره درصورتی که دستگاهای جدید روی خودش داره دستگاه قدیم ۶ عدد خط شهری بیشتر ساپورت نمیکنه ولی دستگاه جدید ۸ خط
user
نیاز ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
چطور می توان پاناسونیک KX-TES۸۲۴ رو با الستیکس ارتباط داد؟
پاناسونیک تهران ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
سلام لطفا با شرکت بخش فنی تماس بگیرید یا با شماره ۰۹۱۲۲۱۵۹۰۳۲ تماس بگیرید
user
حامد ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
سلام برای یه سانترال تحت شبکه کوچک و ارزون برای نهایت هشت داخلی راهنمایی می خواستم.
پاناسونیک تهران ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
سانترال مدلns۵۰۰ ۳۸۵۰