سانترال پاناسونیک KX-TES824

۱۶,۳۰۰,۰۰۰ ریال
بازگشت

با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا از طریق دکمه زیر تماس حاصل فرمایید

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سانترال پاناسونیک KX-TES824

این دستگاه در طی پانزده سال اخیر پرفروش ترین و پرمصرف ترین دستگاه سانترال پاناسونیک در تمامی شهرهای آسیایی و خاورمیانه بدلیل امکانات عالی و قابل قبول برای مصرف کنندگان است. نصب آسان و همچنین حجم و اندازه استاندارد که فضای کمی را اشغال میکند از ویژگی های بارز این دستگاه می باشد. سانترال پاناسونیک KX-TES824 در کشور ویتنام تولید انبوه دارد. این دستگاه دارای ۳ پورت خط شهری و ۸ عدد خط داخلی آنالوگ و هایبرید بوده که با تمامی گوشی های آنالوگ از جمله تلفن های رومیزی و بیسم سازگار است. با قرار دادن یک کارت آیدی بروی سانترال که قابلیت ۳ عدد کارت آیدی را دارد و برای کارت های پیش فرض ارتقا نیز جای کارت آیدی درنظر گرفته شده است.

در واقع هر کارت توان ساپورت کردن ۳ عدد خطوط شهری را دارد و کاربران می توانند شماره هایی که از بیرون باشما تماس گرفته می شود را بروی گوشی های آیدی دار هنگام زنگ خوردن مشاهده کنند که برای کارت های ارتقا نیز این دستگاه شامل یک کانال دیزا (اپراتورگویا) می باشد که درصورت نیاز مشتری جای یک کارت دیزای دیگر را در داخل دستگاه دارد که ظرفیت اپراتور گویای این سانترال را به تماس همزمان دو نفر کاربر از طریق اپراتور گویا بر روی تمامی خطوط می دهد.

مهم ترین نکته سانترال پاناسونیک KX-TES824 همانطور که روی بدنه آن نیز ذکر شده قابل ارتقا بودن این دستگاه به 8.24 می باشد که با قرار دادن کارت اول که به اصطلاح کارت ۳به ۸ (TE-82480) نامیده می شود ظرفیت این سانترال را دو برابر کرده و به ظرفیت ۶ به ۱۶می رساند که می تواند ۶ عدد خطوط شهری و ۱۶عدد خط داخلی هایبرید و آنالوگ دیگر را ساپورت کند و لذا آخرین کارتی که می توان به این سانترال اضافه نمود کارت ارتقا ۲ به ۸ (TE-82474) است که با اضافه کردن این کارت روی کارت قبلی ۲ عدد خطوط شهری دیگر و ۸ عدد خطوط داخلی آنالوگ دیگر را می تواند فعال کند.

ظرفیت واقعی سانترال پاناسونیک KX-TES824 ساپورت کردن ۸ عدد خط شهری و ۲۴ عدد خط داخلی می رسد و موضوع مهمی که در مورد کارت ۲ به ۸ وجود دارد. ۸ پورت داخلی این کارت فقط بر روی تلفن های آنالوگ کار می کند و و تلفن های هایبرید را ساپورت نمی کند. و امروزه این سانترال با ۲ مدل با نام های KX-TES-824 که ظرفیت ساپورت ۳ عدد خط شهری و ۸ عدد خطوط داخلی رادارد و سانترال KX-TEM824 که این دستگاه نیز با اضافه کردن یک کارت ارتقا توسط شرکت پاناسونیک ظرفیت این دستگاه را به دو برابر دستگاه قبلی یعنی ۶ به ۱۶ روانه بازار برای مصرف کنندگان کرده است.

 

سانترال پاناسونیک تهران مدل kx-tes824

سانترال پاناسونیک

سدستگاه سانترال kx-tes824

سانترال پاناسونیک تهران

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد