ویژگی های تلفن سانترال KX-DTD543 

  • دارای شمایل مدیریتی زیبا و بادوام می­باشد.
  • دارای دو رنگ سیاه و سفید می­باشد.
  • همراه با نمایشگر 3خطی با نور پش زمینه سفید می­باشد.
  • این گوشی تنها بروی داخلی­های دیجیتال مربوطه به کارت­های0171-0172 (TDA-TDE-NCP-NS).
  • درای بلندگوی قوی دوطرفه دیجیتال می­باشد.
  • قابلیت تغییر زاویه گوشی تلفن سانترال – 2حالت
  • دارای سوئیچ EHS برای انتقال هدست بیسیم

این گوشی در دو رنگ سیاه ‌سفید بعد از گوشی مدل KX_DT543 طراحی ‌ساخته شده که دارای نمایشگر ۶ سطری و همچنین قابلیت اتصال به دیوار را دارد این گوشی با ظاهری متفاوت و بسیار شیک دارای قابلیت های بالایی می باشد. ازجمله قابلیت تلفن سانترال KX-DTD543 داری ۳۰ ملودی زنگ بلند گوی دیجیتال عالی، قابلیت اتصال به هدست دارای ۲۴ کلید جهت سیو کردن خطوط شهری و داخلی و غیره..، چراغ میسیج، دکمه تنظیم صدای زنگ تلفن،‌ قابلیت استفاده از آدابتور و درصورتی که روی این گوشی سویچ EHS می توان از هدست بی سیم هم استفاده کرد، قابلیت ذخیره ۱۰۰ عدد تلفن ورودی ‌خروجی که با شما تماس برقرار شده یا شما تماس گرفته اید،‌ همانند اکثر تلفن های دیجیتال قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد و همچنین انجام کنفرانس ۳ نفره و دارای کلیدهای هدایت گر و قابلیت اتصال به کنسول DSS را دارا می باشد. ابعاد این گوشی زیبا 18 در 17 در 27 می باشد. با نصب کردن کارت های0171 و 0172 بر روی مرکز تلفن های سری TDA و TDE می توان از این گوشی دیجیتال استفاده نمود و این گوشی تلفن زیبا ۳ عیب فنی دارد که آن هم نداشتن منشی تلفنی، ماژول usb و بلوتوث می باشد.

 

گوشی تلفن سانترال مدل DTD543

 

گوشی تلفن سانترال مدل KX-DTD543  پرفروشترین گوشی دیجیتال اپراتوری ومدیریتی پاناسونیک طی چند سال اخیر در کشورمان ایران بدلیل قیمت مناسب و کیفیت وشمایل زیبا بوده که در کنار خود شامل  ۲۴ عدد دکمه DSS برای سیو کردن شماره داخلیهای مورد نظر و خطوط شهری ودیگر امکانات مربوط به برنامه ریزی سانترال برروی این گوشی قرار گرفته است.

 

نحوه کنفرانس کردن روی گوشی مدل KX_DTD543

برای کنفرانس کردن یا انجام مکالمه ۳ نفره هنگامی که نفر اول با شما تماس می گیرید یا شما با تلفن شرکت با آن شخص تماس گرفته اید می توانید دکمه کنفرانس (CONF) را فشار دهید و بعد خط دیگری آزاد کنید شماره نفر دوم را گرفته به محض جواب دادن نفر دوم شما با فشار دادن دکمه کنفرانس (CONF) می توانید یک مکالمه ۳ نفره داشته باشید و در نظر داشته باشید اگر شما به عنوان نفرسوم تلفن راقطع کنید مکالمه بین شخص ۱و۲ هم قطع می شود.

برای دریافت قیمت و خرید محصول با شماره 09122159032  تماس بگیرید.

 

تلفن سانترال 543

 

تلفن سانترال پاناسونیک تهران 543

 

 

انواع تلفن سانترال

 

پاناسونیک تهران

تلفن سانترال پاناسونیک تهران

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر
user
رضا ۰۸ مرداد ۱۳۹۸
تنظیم ساعت تلفن سانترال KX-DTD۵۴۳ به چه صورتی هستش؟
پاناسونیک تهران ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
سلام برای اطلاع با شرکت تماس بگیرید کارشناسان شرکت به شما توضیحات کامل را ارائه میدهند
user
حسینی ۰۸ مرداد ۱۳۹۸
سلام شما آموزش کدهای تلفن سانترال KX-DTD۵۴۳ ندارین؟
پاناسونیک تهران ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
سلام خیر جزوه دارد که برای دریافت میتونید با شرکت هماهنگ کنید